Těrlicko- čekal sem to!

31.08.2010 11:13

   Kahanec začal špatně. Nedomluvili jsme se ohledně depa a tak se přivezli labutě. Ještě v pondělí ,kdy se stavěla trať se horečně jednalo ,pač všichni věděli ,že  nedomluvení přinese velké komplikace. A vlastně ještě v úterý a ve středu sem a ne jen já doufal ,že se stane zázrak ,ale nestal se a tak kde měli stát motorky a dodávky tak stál vláček ,labutě a podium . CHyběla jen střelnice,ale možná to bylo dobře pač jak by to dopadlo kdyby se někdo dorval k flintě.??

     Dlouho jsem přemýšlel ,kam se vrtnout až nakonec se tábor postavil hned za podiem dole v klasickém depu.V něm vegetovali Globinovic rodina, Brunkovic rodina a taky samozřejmě naše. Udržet místo Pospům byl nadlidský úkol ,ale podařilo se .Bohužel Liborovi ani Nečesaným se místo udržet nepodařilo ,což mne velmi mrzelo ,ale víte jak to je " kdo pozdě chodí ten sobě stojí na louce nebo někde vzadu u benzinky".

      V pátek jsme jeli mrknout na náměstí  ,kde probíhala akce " Kahanec show " . Abych nemusel jet po ose tak mne přibral Marek Vrána . Rozdalo se pár podpisů ,nálepek ,něco se řeklo do mikrofonu a už se mazalo zpátky na přejímku.

    V sobotu to začlo na ostro a krásně. 8.čas,ale po prostudování výsledku jsem věděl,že tak dopředu nepatřím. A taky že jo.  Druhý a hned propad na 14.flek ,na místo ,kde dle papírových předpokladu patřím. Trenal vyhrál mladej Chleba před Mírou Sedlem a Olinem Hanákem .V první řadě je doplnil Petr Kolář Mates ,který se více soustředil na gépéčka zajel 7.čas. Mladej Pospa po problémech s Aprilii až  21. flek ( je čas přesedlat na jiný italský stroj).

     Neděle. Krásně ,30stupňů a klasický start.Propadl sem se asi na 19-20.místo za Libora ,kterého se mi dlouho nedařilo předjet . Nakonec sem ho udolal a po ,řekl bych dobrém výkonu se mi podařilo překonat další piloty  a skončit na předpokládaném 14.místě. Chvíli mi patřilo i místo 13.,ale hned na rovině mne Šlezar předjel zpět. Taktika byla ,že ho skusím v novém retarderu ,ale bohužel byly žluté vlajky a tak bylo po nadějích.

   Závod vyhrál Míra před Kolářem a Lamichem . Krásný souboj ,který zvedal diváky ze sedadel byl o 8-12 .místo ve kterém bojoval Vojtíšek,Vochoč,Svobodová,Mates a Olin Hanák . Škoda ,že jsem podělal start ,možná bych v té skupině taky mohl něco předvést,ale spíš bych jezdil jen na jejím konci ,pač časy tomu nasvědčovali.  Mladej Pospa odstavil stroj již v zaváděcím kole a Libor po pádu v tom posledním .

    Znovu se ukázalo ,že Těrlicko není trať stavěná pro mne a mých pár kilo navíc je tady sakra znát.. Proto se už těším do Kyjova ,kde to přece jen není tolik o motoru a kdyby trošku zapršelo .......!